Oficjalnie wiemy o tym, że prezydent Rosji jest ojcem dwóch córek, które pochodzą ze związku z Ludmiłą Putiną. Okazuje się jednak, że nie są to jedyne dzieci Putina.

Czy te doniesienia są prawdziwe?

Pierwsza z córek Władimira Putina – Masza ma obecnie 37 lat, natomiast młodsza – Katierina ma 36 lat. Wiadomo także, że rosyjskie służby robią wszystko, aby ukryć prawdziwe tożsamości kobiet. Rosjanie domyślają się jednak, że Masza ukrywa się pod nazwiskiem Maria Woroncowa – Faasen i ukończyła studia w Państwowym Medycznym Centrum Badawczym Endokrynologii. Masza miała także być żoną Jorrita Faassena, niderlandzkiego biznesmena, jednak związek zakończył się rozwodem.

Młodsza córka Putina miała dostać nazwisko po swojej matce i wiadomo, że nazywa się Katierina Tichonowa. Kobieta ukończyła japonistykę oraz fizykę i matematykę. Teraz chce stworzyć centrum naukowe na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym. Przez pewien czas Katierina była żoną syna współwłaściciela Rossija Banku.

Putin ojcem dwóch synów

Jak podaje portal Pomponik, nie milkną plotki na temat romansu Władimira Putina i byłej gimnastyczki – Aliny Kabajewy, jednak żadna ze stron oficjalnie nigdy nie potwierdziła, ani nie zdementowała tych doniesień. Teraz tajemniczy informator wyjawił prawdę podczas rozmowy ze szwajcarskim dziennikiem „SonntagsZeitung”.

- Związek Aliny z Putinem jest prawdziwy. Ojcem jej dzieci, dwóch synów, jest Putin. Alina nie miała innego partnera. To byłoby dla niej zbyt niebezpieczne – oświadczył informator.

Co więcej, jeden z synów prezydenta Rosji miał przyjść na świat w 2015 w Szwajcarii, a drugi w 2019 roku w Rosji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU