Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie książę Harry oraz Meghan Markle nieustannie brylują a pierwszych stronach tabloidów na całym świecie. Wszystko to za sprawą ich wyjazdu do Stanów Zjednoczonych oraz nieustannych konfliktów z brytyjską rodziną królewską.

Ogromne zmiany w wyglądzie księcia?

Jak wiemy, od pewnego czasu książę Harry pisze książkę, która ma przybliżyć czytelnikom, jak faktycznie wyglądało jego życie. Członkowie rodziny królewskiej obawiają się, co Harry zdecyduje się ujawnić w publikacji, która ma trafić do księgarni jesienią tego roku.

Ostatnio o księciu Harrym zrobiło się głośno z jeszcze innego powodu! Jak wskazuje portal Jastrząb Post, brytyjskie i amerykańskie media donoszą, że mężczyzna poddał się zabiegowi medycyny estetycznej. Podczas jednej z ostatnich konferencji, w jakiej Harry brał udział, trudno było dostrzec zmarszczki na jego czole!

Czy żona namówiła go na zabieg?

- W tych kręgach [Hollywood] korzystanie z medycyny estetycznej to to samo, co strzyżenie! Cokolwiek Harry zrobił, wygląda świetnie. Mógł mieć odrobinę botoksu, aby wygładzić linie, ale to wszystko – donoszą zagraniczne media.

Co więcej, tabloidy zaznaczają, że od kiedy Harry zdecydował się na zamieszkanie w Los Angeles, musi dopasować się do tamtejszych standardów mody!