Niebawem królowa Elżbieta II będzie świętować swoje 96. urodziny. Co więcej, w tym roku wypada także okrągła, siedemdziesiąta rocznica objęcia tronu przez monarchinię.

Królowa Elżbieta II musi zrezygnować z niektórych przyjemności, wszystkiemu winne zdrowie

Wiele brytyjskich mediów podaje, że po zakażeniu koronawirusem, które miało miejsce w ubiegłym roku, królowa nie odzyskała pełni swoich sił. Niestety, z tego też powodu konieczna była dość radykalna zmiana codziennego grafiku, który dotychczas obowiązywał.

Jak podaje portal o2, stan królowej Elżbiety II pogorszył się na tyle, że monarchini nie ma już sił, aby odbywać codzienne spacery ze swoimi ukochanymi pupilami – pieskami rasy corgi.

Jak monarchini przeżyje taki cios?

Okazuje się, że królowa bardzo mocno przeżywa to, że musiała zrezygnować z tej części swojego dnia. Władczyni jest bowiem bardzo mocno związana ze swoimi psiakami i każda chwila spędzona z nimi dawała jej ogromną radość.

Pierwszego psiaka królowa Elżbieta II otrzymała kiedy miała osiemnaście lat. Od tego czasu w życiu monarchini pojawiło się aż trzydzieści piesków tej rasy. Dwa najmłodsze szczeniaczki zjawiły się w pałacu dwa lata temu.