Dziś królowa Elżbieta II obchodzi swoje 96 urodziny! Do Wielkiej Brytanii nieustannie napływają życzenia i gratulacje. Warto zaznaczyć, że brytyjska królowa jest najdłużej panującą władczynią na świecie!

Było sporo stresu!

Jak przypomina portal Plotek, w latach 90 – tych, królowa Elżbieta II wraz ze swoim mężem złożyła wizytę w Polsce. Prezydentem był wówczas Aleksander Kwaśniewski. Królewska para przybyła do Pałacu Prezydenckiego, gdzie spotkała się z prezydentem RP oraz Pierwszą Damą RP, a także ich córką.

Ostatnio, podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN” Jolanta Kwaśniewska wspominała spotkanie z królewską parą. Jak zaznaczyła była Pierwsza Dama, wszystko przebiegło zgodnie z planem, ale ona sama była niezwykle zestresowana.

Aleksandra Kwaśniewska także wspomina wizytę królowej w Polsce

- Oczywiście były ogromne nerwy. Byliśmy przerażeni tą wizytą, bo był jej protokół dyplomatyczny i protokół dworski. Pamiętam ten moment, kiedy spotykamy się z parą królewską, już po tych oficjalnych powitaniach. Przeszliśmy do Sali Rokoko i to był moment, że musieliśmy rozpocząć rozmowę – wspominała Jolanta Kwaśniewska.

Zdjęcie ze wspomnianej wizyty pojawiło się także na instagramowym profilu Aleksandry Kwaśniewskiej. Jak wyznała gwiazda, najbardziej stresujące w całym spotkaniu z królową było dla niej to, czy odpowiednio się ubrała i czy Jolancie Kwaśniewskiej nie będzie wstyd z powodu ubioru córki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU