Chrzestną księcia George’a, syna księcia Williama jest dawna przyjaciółka księżnej Diany – Julia Samuel. Kobieta na co dzień pracuje jako psychoterapeutka.

Julia Samuel mocno przyjaźniła się z księżną Dianą!

Według informacji przywołanych przez portal Jastrząb Post, Julia Samuel i księżna Diana poznały się w 1987 roku na jednym z uroczystych przyjęć. Panie natychmiast bardzo się polubiły, a w miarę poznawania się ich relacja przerodziła się w przyjaźń. Kiedy na świat przyszedł synek Julii, kobieta poprosiła księżną Dianę, aby ta została jego matką chrzestną.

Co więcej, nawet po śmierci księżnej Diany, Julia Samuel nadal utrzymywała bardzo bliskie kontakty z rodziną królewską, a w szczególności z synami księżnej. Relacje były tak dobre, że książę William poprosił Julię Samuel, aby ta została matką chrzestną jego syna – George’a.

Uwielbia swojego chrześniaka!

Sama Julia Samuel, w jednym z wywiadów jakiego udzieliła dla The Observer wyznała, że bardzo kocha swojego chrześniaka. W innej z rozmów dodała, że George jest tak zadziorny, że księżna Diana z pewnością by go uwielbiała.

- Robię George’owi to, co Diana robiła synom, czyli daję uciążliwe zabawki, które są hałaśliwe, wymagają dużo pracy. William następnie musi spędzać całe dnie na ich składaniu, a potem jest bardzo głośno. To mnie rozśmiesza i George’a również – mówiła Julia Samuel w rozmowie dla „How to Fail with Elizabeth Day”.