Władimir Putin bardzo mocno strzeże informacji o swoim prywatnym życiu. Wiadomo jednak, że przez blisko trzydzieści lat, prezydent Rosji pozostawał w małżeństwie z Ludmiłą. Do rozwodu doszło w 2013 roku. Od tego czasu Ludmiła totalnie odcięła się od swojego byłego męża. Co teraz robi kobieta?

Związek prezydenta Rosji i jego żony zakończył się po trzydziestu latach

Jak podaje portal Super Express, przez pewien czas mówiono w Rosji, że Władimir Putin zamknął swoją żonę w klasztorze. Co więcej, w książce Olega Błockiego „W. Putin. Droga do władzy”, sama Ludmiła przytoczyła zastanawiającą historię.

- Pewnego razu byliśmy na prywatce u znajomych. Grała skoczna muzyka, więc dużo tańczyłam i się śmiałam. Po imprezie Wołodia powiedział, że zachowywałam się wulgarnie i on nie może spotykać się z taką kobietą – wspominała kobieta.

Nowe życie Ludmiły

Co ciekawe, po tym jak Ludmiła rozwiodła się z prezydentem Rosji, kobieta ułożyła sobie życie na nowo. Obecnie jest ona żoną młodszego o dwadzieścia lat biznesmena i szefa Centrum Rozwoju Relacji Interpersonalnych – Artura Oczeretnego.

Para pobrała się w 2016 roku. Od tego czasu małżonkowie mieszkają we Francji, a ich willa warto ponad siedem milionów dolarów przypomina prawdziwy pałac!