Nie da się ukryć, że od pewnego czasu stan zdrowia królowej Elżbiety II mocno się pogarsza. Co więcej, w ostatnim czasie królowa przebywała nawet w szpitalu, co brytyjska rodzina królewska sprytnie ukrywała przed poddanymi.

Słowa królowej zaskoczyły wiele osób!

Sama królowa Elżbieta II doskonale wie, że nie ma już sił, aby rządzić krajem. Jak przypomina portal Jastrząb Post, kilka dni temu królowa oświadczyła, że następcą jej tronu zostanie jej syn – książę Karol.

Dla wielu osób było to spore zaskoczenie, bowiem praktycznie wszyscy byli przekonani, że tron przejmie wnuk władczyni – książę William. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała królowa. Monarchini zaznaczyła bowiem, że tytuł królowej otrzyma księżna Camilla.

- Kiedy nadejdzie czas i mój syn Karol zostanie królem, wiem, że okażecie jemu oraz jego małżonce Camilli to samo wsparcie, które okazaliście mnie. Jest to moje szczere życzenie, aby Camilla otrzymała tytuł Królowej Małżonki w czasie jej służby - zaznaczyła królowa Elżbieta II podczas przemówienia.

Co na to sama księżna?

Dziś księżna Camilla po raz pierwszy oficjalnie skomentowała sprawę. Jak wyznała podczas rozmowy z dziennikarzami, jest bardzo wzruszona całą sytuacją, a dodatkowo czuje się niezwykle zaszczycona decyzją królowej Elżbiety II.

Słysząc takie słowa chyba nikt nie ma wątpliwości, że oznacza to, iż księżna Camilla przyjmie tytuł zaproponowany przez królową Elżbietę II.