Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio księżna Kate umówiła się na spotkanie z Chelsy Davy, byłą dziewczyną księcia Harry’ego.

O czym rozmawiały panie?

Chelsy Davy i książę Harry poznali się dzięki swojemu wspólnemu znajomemu. Od samego początku przypadli sobie do gustu, jednak postanowili ukrywać swoją relację. Udało się to tylko przez pierwsze kilka miesięcy, bowiem kiedy kobieta przyjechała do księcia Harry’ego z okazji Walentynek, poznała jego brata oraz zonę.

Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu i niedługo po ślubie Kate i Williama, związek Harry’ego i Chelsy rozpadł się.

- Znajomy ujawnił, że gdy Chelsy zobaczyła przepych na ślubie, zrozumiała, że nie mogą być razem. Mimo, że mieli ze sobą wiele wspólnego, wyraźnie widziała, że skoro pochodzili z tak różnych światów, to nigdy by się nie udało, zwłaszcza, że ceniła sobie prywatność – wskazywała w swojej książce Angela Levin.

Książę Harry był tematem rozmów

Jak podaje magazyn New Idea, Chelsy i Kate były ze sobą bardzo blisko i księżna długo nie mogła pogodzić się z faktem, że kobieta rozstała się z księciem Harrym. Okazuje się jednak, że mimo upływu czasu, kontakty Kate i Chelsy nie uległy pogorszeniu.

Co więcej, informatorzy podają, że Chelsy nadal martwi się o swojego byłego partnera. Według medialnych doniesień, kobieta spotkała się z Kate, aby pomóc jej zaplanować podróż do Afryki, nie da się jednak ukryć, że kobiety na pewno rozmawiały także o księciu Harrym.

Czy sam Harry skomentuje doniesienia mediów na temat swojej byłej partnerki i jej przyjaźni z księżną Kate?