Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych wizjonerów w naszym kraju. Mężczyzna nieustannie publikuje na swoim kanale nowe filmiki, w których to opowiada o tym, co według niego, czeka nasz kraj, a także świat w najbliższym czasie.

Co zobaczył Krzysztof Jackowski?

Nie było możliwości, aby Krzysztof Jackowski nie zabrał głosu na temat konfliktu na Ukrainie. Jak podaje portal Lelum, ostatnio wizjoner wyznał, jak według niego rozwiną się działania militarne.

Jackowski zaznaczył, że niebawem wzdłuż naszej wschodniej granicy zostaną rozmieszczone systemy rakietowe. Będzie to początek kolejnych działań militarnych.

Jak dalej potoczy się wojna?

Co więcej, Krzysztof Jackowski twierdzi także, że najważniejszym miesiącem będzie kwiecień. Według jasnowidza to właśnie wtedy ma dojść do wielu wydarzeń, a jednym z nich będzie ewakuacja prezydenta Ukrainy, który potajemnie ma przedostać się do Polski.

Tutaj warto jednak zaznaczyć, że prezydent Ukrainy – Wołodymyr Zełenski już kilka dni temu zaznaczył, że nie ma zamiaru ewakuować się z kraju i osobiście będzie bronił stolicy. Nie skorzystał także z propozycji prezydenta Stanów Zjednoczonych, który zasugerował, że może zapewnić mu bezpieczny azyl w USA. Prezydent Ukrainy odpowiedział, że potrzebuje amunicji, a nie podwózki.