Już 9 maja w Rosji zorganizowane zostaną obchody rocznicy zwycięstwa nad nazistowskimi Niemcami. Z tej też okazji w Moskwie odbędzie się wielka, wojskowa parada.

Alina Kabajewa ogłosi zwycięstwo Rosji?

Jak podaje portal Pomponik, według niemieckiego dziennika Bild, to właśnie tego dnia w Rosji ma zostać ogłoszone zwycięstwo nad Ukrainą. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie Władimir Putin nie zrobi tego samodzielnie. Informację ma przekazać Alina Kabajewa, kochanka prezydenta Rosji.

- Najbardziej niesmaczny występ Aliny Kabajewej jest jeszcze przed nami - przynajmniej jeśli Putin będzie chciał go zrealizować – przekazał Bild.

Czy faktycznie prezydent i jego ukochana wzięli ślub?

Jak podawały media, domniemana kochanka prezydenta Rosji od początku wojny ukrywała się w Szwajcarii. Kraj sprzeciwił się jednak pobytowi kobiety i była gimnastyczka musiała wrócić do Rosji.

Od pewnego czasu Kabajewa znów pokazuje się w mediach i prowadzi swojego Instagrama, który przepełniony jest prorosyjskimi treściami propagandowymi.

Co więcej, jak donoszą media, ostatnio na palcu kobiety pojawiła się obrączka. Może to oznaczać, że wzięła ona ślub z prezydentem Rosji. Jednak do tej pory Kreml nie zabrał oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU