Od początku wojny w Ukrainie, wiele krajów zdecydowało się na nałożenie na Rosję sankcji gospodarczych. Wiele z nich dotyczy nie tylko Rosji, ale także współpracowników Władimira Putina czy też jego najbliższych.

Partnerka Putina nie zostanie objęta sankcjami?

Jak wskazuje portal o2, do dziś żadne z sankcji nie zostały natomiast nałożone na domniemaną partnerkę prezydenta Rosji – Alinę Kabajew. Co więcej, jak donoszą amerykańskie media, to właśnie kobieta ma pomagać w ukrywaniu majątku prezydenta Rosji poza granicami jego kraju.

Według medialnych doniesień, podobno Alina Kabajewa ma z Władimirem Putinem czwórkę dzieci, z którymi przebywa obecnie w prestiżowej posiadłości mieszczącej się w Szwajcarii.

To może mieć poważne konsekwencje

Okazuje się, że USA mają już przygotowany dokładny pakiet sankcji, jakimi chcą objąć partnerkę prezydenta Rosji. Jednak, jak zaznaczył urzędnik w Kontroli Aktywów Zagranicznych Departamentu Skarbu USA, taka decyzja może spowodować agresywną odpowiedź Władimira Putina i eskalację konfliktu, w szczególności na linii Rosja – USA.

Urzędnicy biorą pod uwagę także to, że nałożenie sankcji na partnerkę prezydenta Rosji oraz wzbudzenie tym jego gniewu może spowodować fiasko w negocjacjach pomiędzy Rosją, a Ukrainą.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU