Władimir Sołowjow już niejednokrotnie uzyskał rozgłos. Jest on bowiem gwiazdą propagandowej, rosyjskiej telewizji. Mężczyzna już wiele razy atakował słownie zachodnie kraje oraz Ukrainę. Tym razem również nie mógł powstrzymać się od gróźb.

Mocne słowa w kierunku Zachodu!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Sołowjow zabrał głos na temat rozszerzenia działań w Ukrainie na pozostałe kraje, w tym na kraje NATO.

- Będziemy miażdżyć machinę wojenną NATO, tak samo jak mieszkańców krajów NATO. NATO będzie musiało zadać sobie pytanie: "Czy mamy wystarczająco dużo broni, aby się bronić? Czy mamy wystarczająco dużo ludzi?". A wtedy nie będzie litości, nie będzie litości – mówił Sołowjow podczas programu w telewizji Rossija 1.

Prezenter popiera agresję na Ukrainę

Prezenter dodał także, że obecna wojna w Ukrainie przybierze niebawem zupełnie inny kierunek, a Rosja będzie musiała być bardziej surowa wobec zachodnich krajów.

Sołowjow na własnej skórze odczuł skutki sankcji, jakie zostały nałożone na wielu rosyjskich oligarchów, z powodu wojny na Ukrainie. Mimo trudnej sytuacji materialnej, w jakiej się znalazł, prezenter nadal wspiera działania Władimira Putina i popiera „specjalną operację wojskową” w Ukrainie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU