To już nie pierwszy raz, kiedy Ramzan Kadyrow – przywódca Czeczenii, wypowiadał się publicznie na temat konfliktu w Ukrainie. Jak podaje portal Interia, tym razem opublikował nagranie na swoim kanale w Telegramie. Podczas filmiku kolejny raz zagroził ukraińskim obywatelom.

Kadyrow grozi ukraińskim wojskom

- Teraz zaczyna się prawdziwa operacja specjalna – powiedział dowódca czeczeńskich wojsk.

Co więcej, Razman Kadyrow zwrócił się bezpośrednio do ukraińskich żołnierzy, aby opuścili oni swoje dotychczasowe pozycje i uciekli. Nakazał im, aby udali się w miejsca, w których stacjonują wojska rosyjskie, które według Kadyrowa, mają nakarmić i napoić ukraińskich żołnierzy.

Czeczeński dowódca prowadzi propagandę

Podczas nagrania Kadyrow wychwala także prezydenta Rosji, Władimira Putina, jednocześnie krytykując negocjacje prowadzone ze stroną ukraińską. Dowódca zaznaczył bowiem, że jego zdaniem, w Ukrainie obecna jest tylko grupa bandytów, a nie osoby, które są godne rozmów.

Kadyrow w swoim przemówieniu zaznaczył także, że po zajęciu wschodniej części Ukrainy, wojska rosyjskie będą kierować się dalej w głąb kraju, a ich celem będzie zajęcie Kijowa.

Całe nagranie szybko zostało jednak wyśmiane w sieci. W odpowiedzi na przemówienie Kadyrowa pojawiły się filmiki, na których widać nieudolne działania czeczeńskich wojsk, które na potrzeby propagandy ostrzeliwały puste budynki lub sygnalizacje świetlne.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU