Już od dawna w mediach głośno było na temat Czeczenów, którzy ochoczo deklarowali, że będą walczyć po stronie Ukrainy. Jak się okazuje, nie jest to na rękę przywódcy czeczeńskich wojsk – Ramzanowi Kadyrowi.

Dowódcza Czeczenów chce rozlewu krwi

Jak podaje portal Wirtualna Polska, podczas walk o miasto Popasna, mieszczące się w Donbasie, miały skonfrontować się ze sobą oddziały „kadyrowców” oraz czeczeńscy ochotnicy, którzy przeszli na stronę Ukrainy.

Co więcej, okazuje się, że sam Ramzan Kadyrow wyznał, iż jego wojska specjalnie wyjawiały swoje pozycje i oczekują na odpowiedź czeczeńskich ochotników broniących Ukrainy. Niektórzy nie wykluczają, że takie wyzwanie Kadyrow wygłosił wprost do Adama Osmajewa, jednego z dowódców, z którym ma niewyrównane rachunki.

Mocne słowa Kadyrowa

- Szatani mówiący po czeczeńsku wciąż nie mogą spotkać naszych bojowników w konfrontacji ogniowej. Żołnierze czeczeńscy intensywnie ich szukają, a nawet podają współrzędne swojego położenia w nadziei, że obudzi się sumienie szatanów i przynajmniej jakoś się pokażą - napisał Ramzan Kadyrow na Telegramie.

Czy faktycznie podczas walk na Ukrainie dojdzie do starcia między Czeczenami, walczącymi po dwóch stronach konfliktu? I jak zakończy się taki ewentualny „pojedynek”?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU