Już ponad miesiąc trwa konflikt w Ukrainie. Nasi wschodni sąsiedzi bardzo dzielnie bronią się przed najeźdźcą i nieustannie otrzymują pomoc od wielu krajów na całym świecie. Jednak niektóre państwa nie chcą angażować się zbyt mocno w konflikt. Wszystko z obawy przed użyciem przez Rosję broni jądrowej.

Światowe obawy przed użyciem broni jądrowej!

Na początku wojny w Ukrainie prezydent Władimir Putin postanowił postawić siły odstraszania nuklearnego w stan podwyższonej gotowości. To spowodowało, że na świecie pojawiły się obawy o faktyczne użycie broni jądrowej. Czy są one podstawne?

Jak podaje portal Super Express, ostatnio temat ten poruszył sam prezydent Ukrainy podczas wywiadu dla indyjskiej dyplomacji.

Prezydent Ukrainy uspokaja i prosi o pomoc!

- Rosja może użyć broni jądrowej nie wtedy, kiedy poczuje się osaczona, jak twierdzi światowa dyplomacja, ale wtedy, gdy będzie bezkarna – powiedział Zełenski.

Polityk dodał, że wszyscy ludzie, którzy rządzą Rosją kochają życie i chcą z niego korzystać. Dlatego też jego zdaniem nie dojdzie do użycia broni jądrowej, bowiem straciliby wszystko, co jest dla nich ważne.

Dlatego też, zdaniem prezydenta Ukrainy, kraje nie powinny obawiać się, że pomoc walczącemu państwu spowoduje światowy konflikt jądrowy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU