Jak przypomina portal Pomponik, Madeleine McCann została uprowadzona w maju 2007 roku, a więc od porwania dziewczynki niebawem minie 15 lat. Do tej pory nie udało się ustalić żadnych szczegółów i nie jest wiadomo, gdzie przebywa dziecko.

Nowe fakty w sprawie?

Dwa lata temu, w czerwcu 2020 roku, śledczy, którzy zajmowali się całą sprawą ogłosili, że prawdopodobnie za uprowadzenie dziecka odpowiedzialny jest Christian Brückner. Wcześniej 44 – latek dopuścił się gwałtu na jednej z kobiet i był sądzony za wiele innych przestępstw na tle seksualnym. Sam oskarżony twierdzi jednak, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem Madeleine.

Co więcej, niedawno brytyjska policja podała, że nie ma podstaw do kontynuowania śledztwa chyba, że nagle pojawią się nowe dowody w sprawie. Wszystko możliwe, że nowym dowodem będzie niedawne wyznanie mężczyzny, który niegdyś przyjaźnił się z podejrzanym Brückner’em.

Mocne oskarżenia byłego przyjaciela

Mężczyzna wyznał, że jego dawny przyjaciel opowiadał mu niegdyś o włamaniach do apartamentów, które wynajmowali turyści. Rozmówca wyznał, że skojarzył fakty, kiedy dowiedział się, że Brückner jest podejrzany w wielu sprawach o pedofilię.

- Jeśli zobaczył śpiącą małą dziewczynkę, samą w apartamencie, na pewno ją zabrał. Gdy myślę o tym, czego dopuszczał się w przeszłości, jest mi niedobrze, chce mi się wymiotować na myśl, że się z nim spotykałem. Jeśli jest zamieszany w uprowadzenie Madeleine, mam nadzieję, że go zamkną i zabiorą klucz – wyznał były przyjaciel podejrzanego, podczas rozmowy dla „The Mirror”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU