Nie jest tajemnicą, że od początku konfliktu zbrojnego w Ukrainie, Elon Musk już kilkukrotnie wypowiadał się publicznie na temat Władimira Putina i agresji Rosji na Ukrainę. Teraz miliarder zdradził coś jeszcze.

Elon Musk nie daje za wygraną

Jak przypomina portal Pomponik, Elon Musk wspomógł Ukrainę uruchamiając sieć Starlink. Co więcej, filantrop zapowiedział, że nie poprzestanie na wyłącznie takiej pomocy. Kilka dni później miliarder wyzwał na pojedynek samego Władimira Putina, a stawką miała być niepodległość Ukrainy. Jednak prezydent Rosji nie odpowiedział na zaczepki Elona Muska.

Teraz miliarder wyraził publicznie swoją opinię na temat majątku prezydenta Rosji. Jak zaznacza, Władimir Putin nie może narzekać na zasobność swojego portfela.

Jaka jest prawda na temat majątku prezydenta Rosji?

- Myślę, że Putin jest znacznie bogatszy ode mnie – zaznaczył Elon Musk.

Warto tutaj dodać, że biorąc pod uwagę najnowsze rankingi to właśnie Elon Musk jest najbogatszym człowkiem na świecie z majątkiem wycenionym na 189 miliardów dolarów.

Wiadomo także, że życie prywatne Władimira Putina jest bardzo pilnie strzeżone i mało o nim wiadomo. Wiemy jednak, że oficjalnie prezydent Rosji zarabia 9 milionów rubli rocznie. W oficjalnym oświadczeniu Władimir Putin zadeklarował, że jest właścicielem 74. metrowego mieszkania, które znajduje się w Sankt Petersburgu. Dodatkowo ma także działkę, dwa auta i oszczędności w kwocie 241 tysięcy dolarów. Mało kto wierzy jednak w takie oświadczenie prezydenta Rosji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU