Dziś o Władimirze Putinie mówi cały świat. Niestety, nie są to zbyt pochlebne opinie. Jak wiadomo, prezydent Rosji dość mocno skrywa swoje prywatne życie, jednak pewien chirurg odkrył karty.

Co dzieje się ze zdrowiem polityka?

Jak podaje portal Pomponik, w ostatnim czasie w mediach zawrzało na temat zdrowia Władimira Putina. Niektórzy specjaliści twierdzą, obserwując zachowanie polityka, że prawdopodobnie zmaga się on z chorobą Parkinsona.

Niektórzy twierdzą także, że prezydent Rosji w ostatnim czasie przeszedł wiele operacji plastycznych. Plotki te potwierdza jeden z chirurgów – dr Lambe.

Specjalista nie pozostawia złudzeń

- Widzę subtelne uniesienie górnej części oka i prawdopodobnie uniesienie podbródka, co daje mu znacznie bardziej czujny i świeższy wygląd – wyznał lekarz w wywiadzie dla magazynu „The Sun”.

Specjalista dodał także, że nie jest wykluczone, iż polityk postanowił także zmienić wygląd swojego podbródka oraz oczu, które poddał liftingowi. Nie jest wykluczone, że wypełnił także policzki!

Czy faktycznie polityk zdecydował się na szereg operacji plastycznych, które miały poprawić jego wygląd i odjąć mu kilku lat? Nie ma wątpliwości co do tego, że prawda na ten temat nigdy nie zostanie oficjalnie ujawniona.