Jak przypomina portal Pomponik, Ałła Pugaczowa to jedna z największych gwiazd rosyjskiej sceny muzycznej. Sławę przyniósł jej występ na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złoty Orfeusz”, który miał miejsce w 1975 roku.

Szybka decyzja gwiazdy

Gwiazda już kilka lat temu, a dokładnie w 2009 roku ogłosiła, że postanawia zakończyć swoją działalność na scenie. Zamiast tego zajęła się rozwinięciem marki AB, która zajmuje się produkcją perfum, butów czy chipsów. Gwiazda posiada także swoją własną rozgłośnię radiową. Dodatkowo niejednokrotnie zasiadała na fotelu jurorskim, w znanych rosyjskich programach typu talent show.

Wiele wskazuje na to, że w obecnej sytuacji, Ałła Pugaczowa zdecydowała się na ucieczkę z kraju. Kobieta od początku była przeciwna wojnie. Z tego też powodu, mimo obaw przed lataniem, postanowiła opuścić Rosję.

Czy doniesienia są prawdziwe?

- Piekielnie boję się latania, ale jeszcze bardziej boję się nowego Hitlera z Leningradu. Żegnajcie, wyjeżdżam... – napisała gwiazda na swoim Twitterze.

Na ten moment nie jest wiadomo, czy opublikowane zdjęcie jest prawdziwe. Warto jednak dodać, że Ałła Pugaczowa nie jest pierwszą osobą, która postanowiła opuścić kraj, na co wskazuje dziennik „Prawda”.