Anna Szczepaniak dała się poznać dzięki roli w „Daleko od szosy”. Niestety jej życie było pełne cierpień. To właśnie one spowodowały to, że aktorka postanowiła popełnić samobójstwo.

Anna Szczepaniak. Jak dziś wygląda grób młodej i zdolnej aktorki?

Annę Szczepaniak czekała wielka kariera. W latach 70. występowała u boku m. in. Krzysztofa Stroińskiego, Sławomiry Łozińskiej i Iwony Szewczyk-Kowalewskiej. Niestety pasmo tragedii, które spotkały ją w życiu prywatnym spowodowały to, że aktorka postanowiła popełnić samobójstwo.

Aktorka dala sie poznac glownie dzieki roli Wieśki w „Daleko od szosy”. To właśnie ta kreacja pozwoliła jej zyskać sławę i szansę na wielką karierę. Niestety tak sie nie stalo.

Choć od premiery “Daleko od szosy” minelo juz ponad 40 lat, serial w dalszym ciagu cieszy wielka popularnoscią. Jego scenariusz oparty jest na historii Anny i Leszka Uchańskich. Serial chętnie jest emitowany przez aktualne stacje telewizyjne.

Anna Szczepaniak postanowiła jednak targnąć się na własne życie. Mająca wówczas zaledwie 27 lat aktorka skoczyła z okna jednego z bloków w Warszawie.

Jak sie pozniej okazalo Anna Szczepanik nie mogła przeżyć nagłej śmierci swojego ukochanego aktora Andrzeja Antkowiaka.

Anna Szczepaniak została pochowana w rodzinnej mogile na Cmentarzu Bródnowskim.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE