Jak przekazuje portal Wirtualna Polska, dziś – 9 maja, zapadł ponowny wyrok w sprawie Ewy Tylman. Sąd Okręgowy w Poznaniu ogłosił swoje stanowisko w sprawie Adama Z..

Co ogłosił sąd?

Wiadomo już, że mężczyzna został uznany za niewinnego zabójstwa Ewy Tylman, które to miało miejsce dokładnie 23 listopada 2015 roku. Jak zaznaczył sąd, nie ma dowodów, aby oskarżony mężczyzna dopuścił się zabójstwa. Sędzia Łukasz Kalawski zaznaczył także, że na ten moment nie można wykluczyć, że Ewa Tylman znalazła się w rzece bez pomocy innych osób.

Sprawę skomentował ojciec Ewy Tylman, który nie kryje swojego oburzenia. Mężczyzna zarzucił wymiarowi sprawiedliwości opieszałość w postępowaniu.

Ojciec Ewy Tylman jest oburzony wyrokiem sądu

- Nie wzięto pod uwagę moich słów, które powiedziałem w czwartek. Spodziewałem się wyroku skazującego za nieudzielenie pomocy, ale nie uniewinnienia. Nadal nic nie wiemy - wyznał Andrzej Tylman.

Mężczyzna zaznaczył także, że pomimo wielu odbytych już rozpraw sądowych, nadal nie wie dokładnie, w jaki sposób zginęła Ewa Tylman. Na ten moment ojciec kobiety nie wie, czy będzie odwoływał się od dzisiejszego wyroku sądu. Jak sam twierdzi, nie ma już siły do tego.

Kto faktycznie odpowiada za śmierć młodej kobiety i czy faktycznie ktokolwiek jest zamieszany w jej zabójstwo czy może było to samobójstwo lub nieszczęśliwy wypadek? Mimo upływu ponad sześciu lat nadal nie znamy ostatecznego rozwiązania sprawy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL "ŻYCIE POLSKA" PISAŁ RÓWNIEŻ O: SPECJALNY RODZAJ SAMOLOTU POJAWIŁ SIĘ NAD STOLICĄ ROSJI. NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ GO „MASZYNĄ DNIA SĄDU OSTATECZNEGO”! NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ZNAD MOSKWY

W OSTATNICH DNIACH PISALIŚMY TAKŻE O: NA JAW WYSZŁY INFORMACJE O DŁUGO SKRYWANYM ZASKAKUJĄCYM PLANIE PIS! WIADOMO, CO MOŻE SIĘ STAĆ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. CZY CZEKAJĄ NAS NOWE WYBORY