Mikołaj Roznerski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Widzowie uwielbiają jego rolę w „M jak miłość”. Wielka trwoga ogarnęła ich, gdy przyszłość gwiazdora w znanym serialu stanęła pod znakiem zapytania.

Interia postanowiła zebrać fakty – wiadomo, że Roznerski wystąpi w innej superprodukcji, jednak czy na pewno odejdzie z „M jak miłość”?

Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl
Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl

Mikołaj Roznerski zrezygnuje z roli w „M jak miłość”?

Już teraz wiadomo, że Mikołaj Roznerski pojawi się w kolejnej produkcji TVP. Mowa o serialu „Na dobre i na złe”. W sieci opublikowano zdjęcia z planu serialu.

Jednak czy jego wstąpienie do szeregów nowego serialu oznacza rezygnację z „M jak miłość”? W „Na dobre i na złe” pojawi się już niebawem – zdjęcie, które dodał, powstało podczas kręcenia 812. odcinka.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl
Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl

Mikołaj Roznerski gra także w „M jak miłość”, gdzie jest odtwórcą roli Marcina Chodakowskiego, wybranka Izy, granej przez Adrianę Kalską.

W najbliższych odcinkach „emki” Marcin będzie miał spore kłopoty, a jego małżeństwo będzie poważnie zagrożone. Czy to zapowiedź odejścia aktora z produkcji?

Roznerski pospieszył z wyjaśnieniem. Gdy spytano go, czy rzeczywiście odejdzie z „M jak miłość”, odpowiedział lakonicznie: „nie”.

Czekacie na nowe odcinki obu seriali?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

O tym się mówi na świecie: Z KSIĘCIEM FILIPEM JEST CORAZ GORZEJ? RODZINA KRÓLEWSKA MODLI SIĘ O MĘŻA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. NOWE INFORMACJE O JEGO STANIE ZDROWIA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW