Monica Thompson pochodzi z Nevady na południu Stanów Zjednoczonych gdzie mogła pochwalić się wspaniałym partnerem oraz udaną kariera.

Przez wiele lat jej marzeniem było jednak dziecko, ale pomimo kilkunastu lat starań pozostawało ono niespełnione.

W końcu 47-letnia kobieta poddała się uznając, że w jej wieku dziecko już nie jest możliwe. Zaczęła też odczuwać dolegliwości, które uznała za pierwsze objawy menopauzy.

Zaskakująca wiadomość

Amerykanka zaczęła odczuwać dotkliwy ból brzucha i w końcu postanowiła pójść do lekarza. W gabinecie lekarskim otrzymała jednak kompletnie niespodziewaną wiadomość, że jest już w siódmym miesiącu ciąży.

„Spojrzeli na mnie i powiedzieli, że mi gratulują, ponieważ spodziewam się dziecka! Nie mogłam w to uwierzyć i pytałam, czy to prawda” – opowiedziała kobieta.

Ciążę potwierdziło badanie USG wykonane w szpitalu i konsultacja ze specjalistą.

Szybki poród

Następnego dnia po otrzymaniu wiadomości o ciąży, kobieta ponownie trafiła do szpitala po tym jak zaczęła krwawić.

Lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu, a Monica w końcu została matką małego chłopczyka, którego nazwała Jayden. Dziecko urodziło się w 30. tygodniu i ważył zaledwie 1,5 kg.

46-kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży / YouTube: Inside Edition
46-kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży / YouTube: Inside Edition

Dziecko kompletnie wywróciło uporządkowane życie kobiety ponieważ nie miała czasu na żadne przygotowania, ale jak sama przyznaje, jest to spełnienie jej marzeń.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten SMS po zdarzeniu na parkingu zrobił wrażenie na internautach. Zachowanie młodego kierowcy jest szeroko komentowane. Co się wydarzyło

Jak informował portal „Życiepl”: Badanie USG odmieniło ich życie niespodziewaną wiadomością. Zaniemówił nawet lekarz. Wzruszająca historia pierwszej takiej sytuacji w całym kraju

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Niemiecki dziennikarz w oburzający sposób wypowiedział się o naszym skoczku. Mama Piotrka Żyły odniosła się do słów mężczyzny

Zobacz także: Kobieta rozkazującym tonem „poprosiła”, abym pomógł się jej dostać do autobusu. Odmówiłem i nie wstydzę się tego