W ostatnim czasie znów wróciła do mediów sprawa zaginionej przed laty Iwony Wieczorek. O ponownym rozpoczęciu śledztwa zadecydował Krzysztof Rutkowski. Co więcej, znany detektyw wyjawił, że otrzymał on nowe informacje w całej sprawie, które przekazał mu tajemniczy informator.

Nowe fakty

Jak podaje portal Fakt, Krzysztof Rutkowski twierdzi, że informacje dotyczące miejsca, w którym ukryte miały być zwłoki Iwony Wieczorek otrzymał od informatora, który niegdyś był więźniem. Zgodnie z przekazanymi przez mężczyznę informacjami poszukiwania zwłok rozpoczęto w okolicach wejścia na plażę nr 63 w Gdańsku – Jelitkowie.

Niedługo po rozpoczęciu poszukiwań okazało się, że w miejscu, w którym prowadzono czynności odnaleziona została koszula, rajstopy oraz spódnica, a także dwa noże. W miejscu prowadzone były także działania techników policyjnych.

Dziennikarz ma spore wątpliwości

Dziennikarz śledczy – Janusz Szostak jest jednak nieco krytycznie nastawiony do poczynań detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Dziennikarz postanowił sprawdzić, kto jest tajemniczym informatorem, o którym to mówi Krzysztof Rutkowski.

- Informator Krzysztofa Rutkowskiego, który pojawił się w sprawie Iwony Wieczorek 19 maja, i który miał rzekomo wskazać miejsce ukrycia jej zwłok, to nikt inny, jak były pracownik tego, tzw. detektywa. Rutkowski przez cały czas starał się stworzyć takie wrażenie, że oni się nie znają. Otóż, znają się od bardzo dawna. To 48-letni Dawid K. z Poznania, który z Rutkowskim działał też przy sprawie Ewy Tylman, gdy w rzece znaleziono uciętą rękę – wyznał Janusz Szostak podczas rozmowy z dziennikarzami „Faktu”.

Co więcej, Janusz Szostak dodał, że informator Krzysztofa Rutkowskiego to były działacz gangu. Podczas swojej gangsterskiej działalności zajmował się między innymi kradzieżą samochodów.

Jak informował portal "Życie": TAKIEGO SPOTKANIA NIE BYŁO OD LAT! CZY BYŁY PRZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH - BARACK OBAMA SKORZYSTA Z ZAPROSZENIA JAKIE OTRZYMAŁ

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: CZY KTOŚ JESZCZE KOJARZY TĘ MŁODĄ AKTORKĘ? OLIVIA SIVELLI ZAGRAŁA W KLANIE. CO OBECNIE ROBI MŁODA AKTORKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ