Jak informuje portal Super Express, w ostatnim czasie były prezydent Stanów Zjednoczonych mocno zbulwersował wielu polityków partii Prawo i Sprawiedliwość. Okazuje się bowiem, że Barack Obama stwierdził, iż Polska jest krajem „zasadniczo autorytarnym”.

Mocne słowa byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych

- Spójrzmy na takie kraje jak Polska czy Węgry, które nie miały demokratycznych tradycji takich jak my, a mimo to jeszcze 10 lat temu były dobrze funkcjonującymi demokracjami. Dziś są one zasadniczo autorytarne – powiedział Barack Obama podczas jednego z wywiadów udzielonego dla stacji CNN.

Jak się okazuje, głos na temat całej sprawy niemal natychmiast zabrał premier Mateusz Morawiecki. Co ciekawe, premier zaprosił byłego prezydenta USA do Polski, aby sam mógł ocenić to jak wygląda sytuacja w naszym kraju.

Co na to Barack Obama?

Co więcej, premier Mateusz Morawiecki dodał, że kiedy Polskę odwiedził Bill Clinton to był on zachwycony i nie szczędził pochwał dla naszego kaju.

Na temat sytuacji w nieco kontrowersyjny sposób wypowiedział się Tomasz Trela. Na swoim koncie na Twitterze polityk opublikował post, w którym to zaproponował, aby Barack Obama spotkał się między innymi z Jackiem Sasinem, Tadeuszem Rydzykiem oraz Danielem Obajtkiem.

Jak myślicie, czy były prezydent USA skorzysta z zaproszenia i przyleci do Polski, aby przekonać się jak faktycznie wygląda sytuacja polityczna w naszym kraju?

Jak informował portal "Życie": ARTUR ORZECH WKRÓTCE WRÓCI DO PRACY? DZIENNIKARZ POINFORMOWAŁ W SIECI O NOWOŚCIACH W ŻYCIU ZAWODOWYM. JUŻ WKRÓTCE POPROWADZI AUDYCJĘ W ZNANYM RADIU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE SPOSOBY DLA KOCHAJĄCYCH TRUSKAWKI! LEPIEJ WIEDZIEĆ, JAK MYĆ, SZYPUŁKOWAĆ I ZACHOWAĆ ŚWIEŻOŚĆ OWOCÓW NA DŁUŻEJ. CZERWIEC TO CZAS NA TRUSKAWKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ