Jak podaje portal "O2", Krzysztof Jackowski nie miał dla swoich obserwatorów zbyt dobrych wiadomości. Niestety luzowanie obostrzeń, z jakim mamy do czynienia do tej pory nie potrwa zbyt długo. Jakby tego było mało, szykują się poważne zmiany na polskiej scenie politycznej.

Krzysztof Jackowski o epidemi koronawirusa

W trakcie prowadzonych na kanale YouTube transmisji Krzysztof Jackowski zdradza swoje wizje na temat przyszłości. W jednej z ostatnich mówił o zbliżającej się czwartej fali epdemi koronawirusa. Niestety Jasnowidz z Człuchowa nie miał dla nas zbyt dobrych informacji.

"Zaraza wróci i jej powrót wzbudzi w nas lęk" - podkreślił Krzysztof Jackowski. Czwartej fali epidemi należy spodziewać się wcześniej niż jesienią i może nastąpić już w sierpniu. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że będzie ona groźna. "Każdy z nas przed tą falą poczuje respekt i lęk" - zaznaczył.

Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski o polskiej scenie politycznej

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego jesienią tego roku możemy spodziewać się poważnych zmian na polskiej scenie politycznej. Jego zdanie możemy się spodziewać rozwiązania obecnie urzędującej rady ministrów. Jasnowidz przewiduje powstanie "dziwnego tymczasowego rządu". Jego zdaniem zwiększy on naszą dyscyplinę.

Dodał, że jesienią należy spodziewać się trudnej sytuacji, w której robienie zapasów będzie jak najbardziej uzasadnione. Jasnowidz nie umiał jednak wskazać, czy problemy z towarami w sklepach stanowić wynik narastającej epidemii, czy innego rodzaju problemów.

Co sądzicie o zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Pewien człowiek twierdzi, że jest synem księcia Karola i księżnej Camilli! 55-letni mężczyzna pokazał w sieci nowe dowody na swoje twierdzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powinny zapewnić poczucie bezpieczeństwa a stworzyły piekło. Kora o swoich wspomnieniach z sierocińca

O tym się mówi: Agata Duda postanowiła wypowiedzieć się w niezwykle ważnej sprawie. Pierwsza dama ma nadzieję, że jej głos okaże się pomocny. O co chodzi