Od zaginięcia 3-letniej Madeleine McCann minęło już 14 lat, a sprawa dziewczynki wciąż bulwersuje cały świat. Prawdopodobieństwo, ze mała Maddie żyje jest naprawdę nikłe – tak twierdzą przynajmniej niemieccy śledczy, którzy odnaleźli podejrzanego o zabicie dziewczynki. To 44-letni Christian Brückner - recydywista, oskarżony o obcowanie płciowe z dziećmi i napaści o tym charakterze na kobiety,. Za jedną z nich odsiaduje właśnie wyrok. Mężczyzna ma wkrótce usłyszeć poważne zarzuty w sprawie Madeleine.

Do mediów trafiła właśnie informacja o możliwym miejscu pochówku ciała dziewczynki. To jak blisko ma się ono znajdować od kurortu, w którym 3-latka spędzała wakacje z rodzicami powaliło na kolana. Rodzice dziewczynki są zdruzgotani.

W mediach pojawiły się informacje o możliwym miejscu ukrycia ciała małej Madeleine McCann. Odległość od lokalizacji, gdzie porwano dziewczynkę bulwersuje

Jak informuje serwis Fakt, w tej chwili śledczy prowadza dochodzenie w sprawie rzekomego miejsca ukrycia ciała małej Maddie. Dziewczynka została porwana z apartamentu pod wakacji w kurorcie Algarve w Portugalii. Do tragedii doszło, gdy wieczorem 3 maja 2007 roku rodzice dziewczynki jedli kolację ze znajomymi. Później pojawiło się mnóstwo hipotez związanych z tym, co stało się z małą Maddie.

Z początku policja portugalska podejrzewała, że rodzice dziewczynki mieli związek z jej zaginięciem, ale nigdy nie znaleziono dowodów, które miałyby potwierdzać tę wersję. W maju 2020 roku Scotland Yard, który przejął dochodzenie od policji z Algarve zidentyfikował podejrzanego o porwanie Madeleine.

To 44-letni Christian Brückner, którego udało się znaleźć dzięki niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości i policji. Mężczyzna miał wówczas mieszkać w Algarve i jego telefon logował się do sieci niedaleko apartamentu rodziny McCann. Mężczyzna szybko wyjechał z Portugalii, gdy zaczęło się śledztwo.

Według „Daily Mirror” śledztwo ma zakończyć się za kilka miesięcy. Pojawił się jednak trop dotyczący miejsca ukrycia ciała dziewczynki. Ukazało się ono jasnowidzowi Michaelowi Schneiderowi. Mała Maddie ma znajdować się zaledwie 9 kilometrów od miejsca zaginięcia, w Praia da Luz.

Jak informował portal "Życie": PRZYBRANA CÓRKA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ZDRADZIŁA PRAWDĘ O RELACJACH ŁĄCZĄCYCH GO Z ARTYSTĄ I JEGO ŻONĄ EWĄ KRAWCZYK

Przypomnij sobie: WOJCIECH GLANC ZDRADZIŁ, CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. BARDZO NIEPOKOJĄCE. "TO CHWILOWE ROZLUŹNIENIE JEST ZAPOWIEDZIĄ CZEGOŚ POTWORNEGO"

Portal "Życie" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE KRYJE SWOJEGO SZCZĘŚCIA. WRESZCIE DOCZEKAŁA SIĘ ŚLUBU. KIM JEST PARA MŁODA? WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA Z CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INTERNETOWE PRZEKOMARZANIA KORONIEWSKIEJ I DOWBORA. PODZIELILI SIĘ WYJĄTKOWYM, ARCHIWALNYM ZDJĘCIEM. FANI NIE SĄ ŁASKAWI DLA DZIENNIKARZA