Koronawirus już od ponad roku sieje postrach na całym świecie. Niebezpieczny wirus każdego dnia zbiera śmiertelne żniwo. Najbardziej narażone na patogen są osoby starsze, w tym 86-letni tata Muńka Staszczyka.

Wzruszający apel Muńka Staszczyka

Okazuje się, że tata Muńka jakiś czas temu zaraził się niebezpiecznym wirusem. 86-latek znajduje się w grupie ryzyka, dlatego jego rodzina była kompletnie przerażona.

Na szczęście mężczyźnie udało się wyjść cało z COVID-19. Jednak to nie koniec, teraz czeka go rekonwalescencja.

Muniek Staszczyk. Źródło: youtube.com
Muniek Staszczyk. Źródło: youtube.com
Muniek Staszczyk. Źródło: youtube.com

Muniek Staszczyk jest jednak wdzięczny Bogu, że jego tacie udało się wyzdrowieć. Okazuje się, że osoby powyżej 80. roku życia bardzo rzadko wygrywają z COVID-19.

Mało tego, jak podaje Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, 22,6 procent wszystkich zgonów z powodu COVID-19 to seniorzy powyżej 80-tki.

Sprawa jest bardzo poważna

Muniek Staszczak zdaje sobie jednak sprawę, że jego tatę wciąż czeka daleka droga do pełni zdrowia. Okres rekonwalescencji w niektórych przypadkach może być dość długi.

Dlatego członek zespołu T.love poprosił wszystkich przyjaciół i fanów o modlitwę w intencji jego taty. Miejmy nadzieję, że 86-latek szybko wróci do pełni zdrowia.

Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T. Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję

- napisał Muniek Staszczyk w mediach społecznościowych.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE