W pewnym momencie jej życie wywróciło się do góry nogami. Smutną informację Hanna Lis przekazała za pomocą mediów społecznościowych.

Hanna Lis, screen Google

Znana polska dziennikarka Hanna Lis, żona Tomasza Lisa, należy do grona dziennikarzy, którzy nie boją się wyrażać swojego zdania oraz często poruszają kontrowersyjne tematy. Od wielu lat Hanna Lis prowadzi różnego rodzaju programy informacyjne, dzięki czemu zyskała sympatię widzów. Dziennikarka przekazała niestety smutną wiadomość, która wstrząsnęła jej życiem.

Hanna Lis zawsze angażowała się w swoją pracę

Hanna Lis, screen Google

Dziennikarka nigdy nie stroniła od kontrowersyjnych tematów, nie bała się mówić o tym, o czym większość osób milczało. Dla przykładu, po ogłoszeniu wyników pierwszej tury tegorocznych wyborów prezydenckich dziennikarka posunęła się o skomentowanie kandydatów na prezydenta.

Jednak dziennikarka nie umiała stworzyć granicy między pracą i życiem prywatnym i często nawet poza studiem, gdzie prowadziła wiadomości, na bieżąco komentowała wydarzenia w kraju, a swoimi przemyśleniami dzieliła się na profilu w Twitterze czy Instagramie. Teraz dziennikarka przekazała niezwykle smutną informację. Jej życie wywróciło się do góry nogami.

Trudny los spotkał Hannę Lis

Niedawno na swoim profilu na Twitterze Hanna Lis opublikowała wpis, w którym prosiła fanów o modlitwę w trudnych dla niej chwilach. Wielka tragedia spotkała rodzinę Hanny Lis. A wczoraj, 4 września, dziennikarka przekazała informację o utracie najważniejszej osoby w życiu – jej mama odeszła do wieczności. To prawdziwe przeżycie dla całej rodziny.

Słowa, które dziennikrka skierowała do mamy pod archiwalnym zdjęciem, wzruszają do łez.

Tati 3/092011. Mami 4/09/2020. Są znowu razem. Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa i wsparcie, jakie od Was otrzymałam. Media z całego serca proszę o uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym ogomnie bolesnym dla nas czasie – napisała Hanna Lis w podpisie do zdjęcie na Twitterze.

Jak informował portal „Życie.pl”: Edyta Górniak skomentowała słowa Michała Wiśniewskiego. Piosenkarka nie ma zamiaru nikomu niczego udowadniać

Przypomnij sobie: Kierowcy w Polsce będą mogli jeździć bez prawa jazdy. Od kiedy nowy przepis wejdzie w życie

Portal „Życie.pl” pisał również: Krzysztof R. dostał zarzuty od prokuratury. Znany detektyw ma problemy z prawem