Ostatnio informacja o współpracy Zenka Martyniuka i Edyty Górniak wywołała prawdziwą burzę w Internecie. Zarówno fani Martyniuka, jak i Górniak zarzucali, że owy duet ma na celu wypromowanie się dzięki wzajemnemu wizerunku artystów. W rozmowie z „Pudelek.pl” Edyta Górniak stwierdziła jednak, że nie dojdzie do kolaboracji, przynajniej w najbliższym czasie, ponieważ nie ma na to czasu.

Michał Wiśniewski o kolaboracji Martyniuka i Górniak

Michał Wiśniewski, screen Google

W rozmowie z „Faktem” Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, zabrał głos na temat kolaboracji Zenka Martyniuka i Edyty Górniak. Nie sposób było nie wyczuć, że piosenkarz odnosi się sceptycznie do tego pomysłu. Wiśniewski wyznał, że owy duet z Edytą Górniak nie będzie potrzebny Zenkowi, gdyż „ma się świetnie bez niej”.

Co więcej, czerwonowłosy piosenkarz uważa także, że „Edyta nie chce sięgać po wybitnych twórców i nie ma przeboju na własne życzenie”.

Zenek Martyniuk i Edyta Górniak, screen Google

Edyta Górniak odpowiedziała na zaczepki Wiśniewskiego

W rozmowie z „Pudelek.pl” Edyta Górniak z kąśliwym uśmiechem na twarzy przekazała pozdrowienia Michałowi Wiśniewskiemu oraz zapewniła, że nie ma zamiaru niczego udowadniać.

– Nie będę negocjować z kimkolwiek. Nie ja decyduję, czy coś jest hitem. Michał może nie jest fanem tego typu muzyki. Ma swoje zdani, spoko – ma do tego prawo. Pozdrawiam – powiedziała Górniak.

Jak informował portal „Życie.pl”: Popularna sieć handowa podała ważny komunikat. Polacy mogą oszczędzać więcej

Przypomnij sobie: Justyna Żyła w końcu ułożyła sobie życie prywatne. Jej zdjęcia mówią same za siebie

Portal „Życie.pl” pisał również: Dlaczega Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zwlekają z chrzcinami córeczki? Mają ku temu naprawdę istotny powód