Zygmunt Chajzer to jeden z tych prezenterów, którego programy oglądały całe pokolenia Polaków. Prowadził m.in. programy „Idź na całość” czy „Mamy cię”.

Od tego czasu minęło już wiele lat. Teraz na medialnej karierze skupia się jego syn, Filip Chajzer. Tymczasem Zygmunt Chajzer jakiś czas temu musiał przejść poważną operację. Jak się czuje obecnie?

Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube TVN Style
Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube TVN Style

Jak się czuje Zygmunt Chajzer po operacji?

Portal Radio Zet przypomina, że do operacji doszło pod koniec listopada, a więc przed trzema miesiącami. Miała ona związek z guzem nerki, którego wcześniej u niego wykryto.

Prezenter podzielił się zdjęciami ze szpitala na Instagramie i wyznał, że guz nerki został wykryty dzięki badaniom profilaktycznym, które zrobił za namową syna, Filipa.

Guz nerki u Zygmunta Chajzera został usunięty i po trzech miesiącach prezenter zdaje się wracać już do normalności. Wizyta w szpitalu pozostanie dla niego już tylko wspomnieniem.

Ujawnił, że czuje się dobrze – operacja się powiodła, a on sam z powrotem może zacząć być coraz bardziej aktywny. Okazuje się, że korzysta z tej możliwości – Zygmunt Chajzer kocha aktywność fizyczną!

Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube newonce.sport
Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube newonce.sport

Prezentera widziano już na nartach biegowych oraz hali sportowej podczas gry w siatkówkę.

„Wszystko fajnie się goi” – zdradził Zygmunt Chajzer i dodał, że diagnoza przyszła w odpowiednim momencie, gdy guz jeszcze nie był niczym poważnym. Kontrola czeka go w maju, ale póki co wszystko jest dobrze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE