Nowa prowadząca „Pytania na Śniadanie”, która zastąpi w duecie z Tomaszem Kammelem Marzenę Rogalską postanowiła zaprezentować swoje stylowe mieszkanie. Widać, że gwiazda TVP może pochwalić się świetnym gustem dekoratorskim.

O Izabelli Krzan, która do tej pory współprowadziła z Norbim „Koło Fortuny” głosno jest już od jakiegoś czasu, a obecnie jej nazwisko stało się niezwykle znane za sprawą transferu w śniadaniówce Telewizji Polskiej. Wchodząc w skład obsady prezenterów „Pytania na Śniadanie” wydaje się, że Izabella Krzan zagości na dłużej w TVP.

Miss Polski 2016 może liczyć na przychylność widzów, ale i władz stacji. Jak przekonuje Radio Zet, Izabella Krzan mieszka naprawdę stylowo. Jak wyglądają wnętrza jej mieszkania?

Izabella Krzan pokazała, jak mieszka! Wnętrza jej domu naprawdę zaskakują! Prezenterka urządziła się bardzo przytulnie w centrum Warszawy!

Gwiazda TVP postawiła na nowoczesny styl we wnętrzach swojego mieszkania, ale i oddała odrobine pola ponadczasowej klasyce. Salon w jej mieszkaniu jest jasny i bardzo przestronny, znajduje się tam sofa z wzorzystymi narzutami i poduszkami, a na dywanie można podziwiać dywan z owczej wełny.

Dodatki urozmaicają wnętrza i czynią je naprawdę przytulnymi. Widać, że prezenterce zależy na tym, aby czuć się u siebie jak w domu. Dodatkowo, w salonie gwiazdy na ścianach wiszą bardzo modne plakaty.

W sypialni prezenterki możemy podziwiać wielkie łóżko z pikowanym zagłówkiem w bieli, a na ścianie wisi wielki i bardzo kolorowy obraz. Podobają się Wam wnętrza mieszkania Izabelli Krzan?

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA BAKIER Z PRAWEM? W SIECI NOWE ZDJĘCIE. SYN KRÓLA DISCO POLO NIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ. PROBLEMÓW Z POLICJĄ CIĄG DALSZY

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDA DOM KATARZYNY DOWBOR? GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” MIESZKA W ISTNYM RAJU! SIELSKIE KLIMATY I NIESAMOWITY OGRÓD TO JEJ AZYL

Portal "Życie PL" pisał również: SENIORZY DOSTANĄ WYŻSZĄ WALORYZACJĘ, A CZTERNASTA EMERYTURA TRAFI DO WSZYSTKICH? ZMIANY ZAPOWIADANE SĄ JESZCZE NA TEN ROK! RUSZYŁY PRACE NAD PROJEKTEM

Pisaliśmy również o: AGUSTIN EGURROLA ZNALAZŁ NOWĄ PRACĘ W TVP. W SIECI ZAWRZAŁO PO TYM, JAK „WIADOMOŚCI” NAKRĘCIŁY MATERIAŁ O ZNANYM TANCERZU. PADŁY WIELKIE SŁOWA