Marzena Rogalska podjęła decyzję o odejściu z TVP. Agata Młynarska postanowiła odnieść się do decyzji koleżanki po fachu.

Marzena Rogalska / YouTube:  Strefa Energii
Marzena Rogalska / YouTube: Strefa Energii

Prezenterka to jedna z twarzy Telewizji Polskiej, która po raz pierwszy pojawiła się na antenie ponad 30 lat temu. Jej obecność na ekranach telewizorów wywoływała entuzjazm wśród widzów.

Agata Młynarska, w TVP2 znalazła się w grudniu 1990 roku i została na 16 lat. W tym czasie zajmowała się poważnymi, dużymi projektami i tymi mniejszymi, praca przysparzała jej wielu emocji, a także ogromnej satysfakcji.

Dodaje, że traktowała każdy program jak najważniejszy, a także, że to właśnie TVP dało jej największą lekcję pracy w zawodzie. Wspomina, że to w telewizji poznała wielu przyjaciół, ma z niej niesamowite wspomnienia.

Jak wyznała w rozmowie z Faktem Młynarska, to właśnie odejście z TVP było początkiem jej kariery, choć wielu nie wróżyło jej sukcesów. Jak mówili, będąca wówczas po czterdziestce dziennikarka ‘jest już za stara’ na karierę. Od tamtego momentu zaczęła odnosić prawdziwe sukcesy. Dziennikarka postanowiła także wspomnieć o Marzenie Rogalskiej, która poszła podobną drogą. Agata Młynarska wierzy, że Marzenie Rogalskiej takze sie poszczesci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY