Jak podaje portal Super Express, Michał Malitowski, który zasiada w jury „Tańca z gwiazdami” jest także tancerzem towarzyskim. Wcześniej Michał Malitowski był jurorem w takich programach jak „Got to Dance. Tylko taniec” czy też „World of Dance Polska”.

Tancerz bardzo przeżywa to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą

Co więcej, znany tancerz jest także mężem tancerski oraz instruktorki tańca - Yuliy Phillips, która to ma ukraińskie korzenie. Z tego też powodu małżeństwo bardzo mocno przeżywa obecną sytuację w Ukrainie i robi co tylko może, aby jak najlepiej pomóc uchodźcom.

Podczas jednego z wywiadów, jakiego Michał Malitowski udzielił dla „Dzień Dobry TVN” tancerz wyznał, że to on był autorem choreografii dla obecnego prezydenta Ukrainy, który niegdyś był uczestnikiem ukraińskiej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Michał Malitowski współpracował z prezydentem Ukrainy

- Musiał ostro się namęczyć, aby te choreografie odtańczyć. Wtedy ja byłem jego bohaterem, teraz on jest moim – zaznaczył Michał Malitowski podczas wywiadu.

Warto także dodać, że w przyszłym miesiącu znany tancerz wraz ze swoją żoną zorganizują event taneczny „Help Ukraine”. Impreza odbędzie się w Sopocie, a zebrane podczas eventu środki w całości zostaną przekazane na pomoc Ukrainie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU