Od kiedy Krzysztof Jackowski postanowił założyć konto na platformie YouTube, znany jasnowidz nieustannie jest w kontakcie ze swoimi fanami. W ostatnim czasie wizjoner nie miał dla nas zbyt dobrych wieści.

Jakie będą tegoroczne matury?

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Jackowski zabrał głos na temat tegorocznych matur. Według jasnowidza, egzamin dojrzałości nie będzie w tym roku zaskakująco trudny. Wizjoner dopuszcza, że być może arkusze zostały przygotowane w taki sposób, bowiem sytuacja w jakiej obecnie się znajdujemy jest bardzo trudna, a więc maturzyści zostaną potraktowani nieco bardziej ulgowo.

Wizjoner zabrał także głos na temat sytuacji związanej z wojną u naszych wschodnich sąsiadów. Jackowski twierdzi, że maj będzie miesiącem, w którym wszystko się skomplikuje, a także nastąpi duży przełom w sytuacji w Ukrainie.

Wizjoner nie powiedział, o co dokładnie chodzi

- Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu – zaznaczył jasnowidz podczas transmisji.

Co więcej, Jackowski dodał, że w naszym kraju zostanie ogłoszony „stan gotowości”, a Polacy będą mieli w związku z tym o wiele większe obowiązki. Wizjoner nie podał jednak o co dokładnie chodzi.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU