Tomasz Kot jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej utalentowanych aktorów w naszym kraju. Wiele kobiet twierdzi także, że artysta zasługuje na miano najprzystojniejszego polskiego aktora.

Nie od zawsze chciał zostać aktorem

Jak podaje portal Pomponik, Tomasz Kot nie od zawsze wiedział, że chce zostać aktorem. Na samym początku planował zapisać się do liceum plastycznego, niestety rodzice nie chcieli, aby ich syn został plastykiem. Wtedy też młody Tomasz Kot zapisał się do szkoły znajdującej się przy seminarium duchowym, bowiem planował zostać misjonarzem. Jednak po pół roku stwierdził, że nie jest to jego droga i odszedł ze szkoły.

Aktor jest absolwentem I LO w Legnicy i dopiero po jego ukończeniu stwierdził, że zostanie aktorem. Był członkiem Grupy Młodzieżowej Klubu Gońca Teatralnego, gdzie poznał Janusza Chabiora.

Poważne problemy zdrowotne aktora

W czasie studiów Tomasz Kot podejmował się wielu różnych prac, między innymi promował wódkę oraz papierosy. Dodatkowo sprzątał koszary i łapał się wielu robót budowlanych.

Okazuje się także, że Tomasz Kot miał poważne problemy zdrowotne. Cierpiał on bowiem na skoliozę oraz krzywicę klatki piersiowej. Z powodu bardzo intensywnego wzrostu, Tomasz Kot miał problemy z utrzymaniem równowagi i bardzo często przewracał się i tracił przytomność. To mogło mocno wpłynąć na zrujnowanie jego aktorskiej. Uporać się z problemami pomógł mu jednak ojciec, który był nauczycielem wychowania fizycznego.

- Chodziłem po domu z drążkiem na plecach, a zamiast grać w piłkę, odwalałem ciężkie godziny gimnastyki korekcyjnej – wyznał Tomasz Kot podczas rozmowy dla „PLAYBOY’a”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU