Ostatni czas nie był dla Joanny Opozdy najlepszy. Niestety, znana gwiazda nie mogła w pełni cieszyć się z ciąży i narodzin swojego ukochanego dziecka.

Nie było zbyt kolorowo

Jak przypomina portal Pomponik, od samego początku ciąży w życiu Joanny Opozdy pojawiło się sporo przeszkód. Najpierw okazało się, że podczas błogosławionego stanu musi się mocno ograniczać, aby móc donosić dziecko. Następnie w mediach głośno zrobiło się o problemach w rodzinie gwiazdy.

Niedługo potem oliwy do ognia dorzucił Antek Królikowski, mąż gwiazdy. Okazało się bowiem, że znany aktor posunął się do zdrady! Nowe życie zaczął u boku sąsiadki, a Joanna Opozda została sama tuż po porodzie.

Opozda stawia na nowe życie?

Wiele wskazuje jednak na to, że celebrytka przegoniła ciemne chmury i nareszcie w jej życiu pojawia się słońce. Ostatnio Joanna Opozda opublikowała post na swoim Instagramie, w którym to wyznała, że kupiła mieszkanie, w które włożyła oszczędności swojego życia.

Co więcej, gwiazda niedawno opublikowała także zdjęcie z jednej ze stołecznych kawiarni. Na kawę wybrała się w towarzystwie Martyny Gliwińskiej, byłej partnerki Jarosława Bieniuka. Obie panie przeżyły podobne doświadczenia, bowiem Gliwińska także musiała wychowywać synka samodzielnie. Jak zatem widać gwiazdy świetnie się dogadują i wspierają w życiowych zmaganiach.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU