Wiadomość o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela pojawiła się już chyba we wszystkich możliwych mediach. Jednak szum wokół całej sprawy jeszcze długo nie ucichnie.

Kasia Cichopek skomentowała sprawę

Jak podaje portal Pudelek, ostatnio wyciekły prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Całą sprawę skomentował Marcin Hakiel, a teraz głos na ten temat zabrała także sama aktorka.

Kasia Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym to skomentowała poniekąd jej prywatne rozmowy, ale także poruszyła temat plotek, które krążą na jej temat. Wiele doniesień wskazuje bowiem na to, że aktorka ma stracić pracę w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej.

Celebrytka nie spodziewała się takiej reakcji

Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z kolegami z pracy. W podpisie dodała, że obecna współpraca układa się bardzo dobrze i nieustannie ma nadzieję na dalszy rozwój. Co więcej, Kasia Cichopek umożliwiła także komentowanie swoich postów, co przez jakiś czas było zablokowane.

Niestety, aktorka nie spodziewała się chyba takiej reakcji widzów. Obserwatorzy Cichopek komentowali jej ostatni post w niezbyt przychylny sposób. Wiele z nich zarzucało jej, że bierze udział w skandalu obyczajowym i z tego powodu powinna zrezygnować z pracy w Telewizji Polskiej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU