Ostatnio wszystkie media donoszą o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para była ze sobą przez 17 lat. Wiele osób myślało, że będzie to jeden z nielicznych związków w polskim show – biznesie, który przetrwa wszystko. Okazało się jednak zupełnie inaczej.

Głośne rozstanie

Dopiero po ogłoszeniu rozstania, co miało miejsce 11 marca tego roku, znana aktorka zaczęła mówić prawdę o relacjach w związku. Jak się okazało, relacja wcale nie była tak idealna, jak mogło się to wydawać fanom pary.

- Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć – mówiła Katarzyna Cichopek podczas rozmowy z Faktem.

Kwoty mogą powalić na kolana!

Jak podaje portal Pomponik, w mediach mówi się, że wspólny majątek pary kształtuje się w granicach 10 milionów złotych!

Co więcej, Kasia Cichopek już dawno podjęła kroki zabezpieczające ją na wypadek rozstania z mężem. Aktorka nie próżnuje i nieustannie spełnia się na wielu płaszczyznach. Jak wiemy, nadal gra w serialu „M jak miłość”, a także prowadzi program „Pytanie na śniadanie”. Dodatkowo zarabia na swoim Instagramie, gdzie promuje różne marki, a sama niedawno otworzyła swój biznes – własną markę biżuterii.

Tajemniczy informator zabrał głos na temat tego, ile faktycznie zarabia Kasia Cichopek. Jak się okazuje, za jeden dzień zdjęciowy w serialu zarabia około 2800 zł. W ciągu miesiąca na planie pojawia się od pięciu do siedmiu razy. Z samego serialu zarabia więc od około 14 do 20 tysięcy złotych.

Dodatkowo aktorka otrzymuje około 30 tysięcy złotych za prowadzenie programu „Pytanie na śniadanie”. Według tajemniczego informatora serwisu Plotek, aktorka zarabia także około 20 – 40 tysięcy złotych z prowadzenia konta na Instagramie. Nie da się zatem ukryć, że gwiazda nie może narzekać na brak środków do życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU