Ida Nowakowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gwiazd w show – biznesie. W ostatnim czasie jej rozpoznawalność wzrosła, a powodem tego było między innymi rozpoczęcie pracy w programie „Pytanie na śniadanie”.

Celebrytka nie boi się trudnych tematów

Ostatnio Ida Nowakowska została mamą, a swoje zmagania z macierzyństwem relacjonuje na swoim Instagramie, gdzie nieustannie utrzymuje kontakt z fanami.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio Ida Nowakowska podjęła się publicznie bardzo drażliwe tematu, celebrytka zabrała bowiem głos na temat polityki! Jak wiemy już od dawna, gwiazda ma dość konserwatywne poglądy, a do tego jest mocno wierzącą katoliczką. Ida Nowakowska nie szczędzi także pochwał dla obecnej partii rządzącej.

Mocne wyznanie Idy Nowakowskiej

Podczas rozmowy z dziennikarzami Jastrząb Post, Ida Nowakowska wyznała, że rozmowy o polityce są niezwykle ważne, szczególnie w obecnym czasie. Jak zaznaczyła gwiazda, demokracja opiera się przede wszystkim na wyrażaniu swoich poglądów i rozmów na ten temat.

- To właśnie polityka jest najważniejsza w tym momencie, abyśmy rozumieli za czym stoimy. Te ważne tematy prowadzą nas do lepszego świata. Ja o to walczę i to jest najważniejsze, żebyśmy ze sobą rozmawiali. Nawet jeśli mamy zupełnie odmienne zdania, żeby ta dyskusja trwała, bo na tym polega demokracja – zaznaczyła gwiazda podczas rozmowy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU