Wiele osób łudziło się, że kiedy Antek Królikowski zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą, to podjął także decyzję o ustatkowaniu się i skończeniu z życiem amanta. Jednak czas pokazał nam, że aktor nie zmienił swoich przyzwyczajeń.

Królikowski znów zmienia swoje życie

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o rozpadzie związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Powodem takiej sytuacji miała być zdrada, jakiej aktor dopuścił się, kiedy jego żona była w ciąży. Nie można się zatem dziwić, że Opozda nie zamierza wybaczyć swojemu mężowi.

Na początku Antek Królikowski starał się ukrywać swoją nową ukochaną, z którą to planuje ułożyć sobie życie. Jak jednak podaje portal Super Express, wszystko wskazuje na to, że aktor ma już dość życia w ukryciu i nie zamierza dłużej udawać, że nic nie łączy go z Izabelą.

Aktor nie chce dłużej żyć w ukryciu

Jak donoszą dziennikarze Super Expressu, w ubiegłym tygodniu zakochani wybrali się na przejażdżkę po stolicy. Podczas podróży nieustannie przytulali się i całowali, nawet podczas prowadzenia auta.

– Przez całą drogę z Woli, gdzie mieszkają, na Mokotów, a także w drodze powrotnej nieustannie spoglądali na siebie z miłością. Nie odrywali od siebie ust. Całowali się namiętnie za każdym razem, kiedy samochód zatrzymywał się na czerwonym świetle. Widać, że jest między nimi chemia i dobrze czują się w swoim towarzystwie - wyznał jeden z tajemniczych informatorów portalu Super Express.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU