Nie da się ukryć, że Siergiej Ławrow jest jednym z ulubionych, najbliższych i najbardziej zaufanych ludzi Władimira Putina. Minister spraw zagranicznych, który od kilku dni niemal przoduje w mediach, wypowiadając się w imieniu przywódcy Rosji i odpowiada na oskarżenia władz zachodnich państw i mediów nie ma łatwego zadania.

Jest jednak hojnie wynagradzany za swoją pracę i może cieszyć się naprawdę dobrym poziomem finansów. Okazuje się, że nie tylko on, ale i jego bliscy nie mogą narzekać na brak środków do życia. Mało tego – jego pasierbica żyje niczym królowa!

Siergiej Ławrow opływa w luksusy. Rodzina i bliscy ministra spraw zagranicznych Rosji nie mogą narzekać na brak finansów. Żyją niczym królowie!

Po licznych wystąpieniach Ławrowa w mediach coraz głośniej mówi się o szczegółach dotyczących jego życia prywatnego i finansów. Jako jeden z najbliższych ludzi Putina może bowiem liczyć na sowite wynagrodzenie i życie na wysokim poziomie.

Ławrow ożenił się z Marią Aleksandrowną, z którą doczekał się córki, dziś 39-letniej Jekateriny, która ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie Columbia i dziś pracuje w firmie Smart Art. Ławrow od 2000 roku jest w związku ze Svetlaną Polyakovą, a jego paretnerka ma córkę z poprzedniego związku - 26-letnią Polinę. Pasierbica Ławrowa może cieszyć się życiem niczym w bajce.

26-latka mieszka w najlepszej dzielnicy Londynu - Kensington High Street. Kupiła tu apartament i to za gotówkę w cenie 4,4 mln funtów, czyli ok. 25 mln złotych. Pasierbica Ławrowa jest studentką jednej z najlepszych szkół Imperial College w Londynie. Czesne wynosi tu 9250 funtów (ok. 53 tysiące złotych).

Jak informował portal "Życie Polska": WSZYSCY ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD TYM, CZY DOJDZIE FINALNIE DO SPOTKANIA PUTINA I ZEŁENSKIEGO. JEST WYRAŹNA ODEZWA ZE STRONY UKRAINY DO KANCLERZA NIEMIEC

Przypomnij sobie: IGA ŚWIĄTEK W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI NA UKRAINIE. TENISISTKA POSTANOWIŁA OPUBLIKOWAĆ POWALAJĄCE NA KOLANA OŚWIADCZENIE. TO JEJ WYRAŹNY SPRZECIW

Portal "Życie Polska" pisał również: SENIORZY MAJĄ POWODY DO ZADOWOLENIA! JUŻ ZA CHWILĘ EMERYCI I RENCIŚCI BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA DODATKOWĄ WYPŁATĘ Z ZUS. WIADOMO JUŻ, O JAKIEJ SUMIE MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY NOWE INFORMACJE O ROZWODZIE JOANNY OPOZDY I ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO. WSZYSCY MYŚLĄ, CZY AKTORKA DOSTANIE ALIMENTY. JAK TO SIĘ ZAKOŃCZY