Od pewnego czasu w naszym kraju zaczął zacierać się schemat, że zaraz po ukończeniu szkoły średniej należy iść na studia, a po skończeniu 5 – letniego kierunku natychmiast trzeba udać się do pracy. Takie schematy już dawno przełamali np. Amerykanie. Wśród nich są bowiem osoby, które studiują mając nawet ponad 40 lat.

Czym zajmuje się Izabela Małysz?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej i w Polsce. Wiele osób chce sobie zrobić nieco przerwy od nauki, zaraz po liceum i nie udaje się od razu na studia. Niektórzy zmieniają kierunek lub też dokształcają się już w czasie pracy, łącząc w tym czasie wiele obowiązków. Inne osoby podejmują natomiast decyzję o łączeniu kilku kierunków w jednym czasie.

Jak podaje portal Super Express, do takich ambitnych osób należy także Izabela Małysz. Kobieta przez długi czas nie mówiła zbyt wiele o swoim prywatnym życiu, jednak wszystko zmieniło się podczas jej udziału w „Tańcu z gwiazdami”.

Wiele osób może być zaskoczonych!

Okazało się bowiem, że Izabela Małysz jednocześnie studiowała administrację oraz prawo! Kobieta ukończyła oba kierunki w Krakowskiej Szkole Wyższej im. Frycza Modrzewskiego. Udało jej się ukończyć studia i posiada dwa tytuły magistra! Nie da się ukryć, że jest to niezwykłe osiągnięcie, biorąc pod uwagę natłok codziennych obowiązków, jakie musiała pogodzić kobieta!