Nie da się ukryć, że czasy świetności Norbiego na scenie dawno przepadły już w niepamięć. Obecnie muzyk prowadzi „Koło fortuny”, gdzie świetnie sobie radzi. Okazuje się, że jego córka postanowiła pójść w ślady ojca.

Norbi odradzał swojej córce karierę w show - biznesie

Jak podaje portal Wirtualna Polska, na końcu ubiegłego miesiąca pojawił się pierwszy singiel Igi Dudziuk. Młoda artystka wbrew naukom taty postanowiła spróbować swoich sił na scenie. Norbi podczas wielu wywiadów, w tym nawet w programie Kuby Wojewódzkiego podkreślał, że bycie piosenkarzem jest okupione wieloma negatywnymi doświadczeniami.

Mimo takiemu przekonaniu swojego ojca, Iga Dudziuk postawiła na swoim i nie zamierza na razie zmieniać swoich planów. Co więcej, młoda artystka nie poprosiła swojego ojca o pomoc przy tworzeniu pierwszego singla. Początkująca gwiazda podkreśla jednak, że pierwsze kroki nie są dla niej zbyt łatwe, bowiem od początku przypięto jej łatkę „córki Norbiego”.

Młoda gwiazda nie kryje prawdy na temat relacji z ojcem

- Straszliwie nie lubię, bo się nazywam Iga Dudziuk, a nie "córka Norbiego". Jest taka łatka i bardzo ciężko ją odkleić od siebie, bo ludzie cały czas oceniają cię przez nią – wyznała młoda gwiazda.

Co więcej, Iga Dudziuk wyznała, że nigdy nie miała zbyt dobrych relacji z ojcem, jednak przyznaje, że to on zakorzenił w niej miłość do muzyki.

Singiel młodej gwiazdy zatytułowany „A jednak” cieszy się jak na razie sporą popularnością. Od kiedy pojawił się na platformie YouTube zyskał już ponad 72 tysiące wyświetleń!

Jak informował portal "Życie Polska": MINISTERSTWO ZDROWIA WYSZŁO Z NOWYM POMYSŁEM DOTYCZĄCYM PACJENTEK. BĘDZIE TO MIAŁO DUŻY WPŁYW NA CIĘŻARNE KOBIETY. IDEA NIE SPODOBA SIĘ WIELU OSOBOM

Przypomnij sobie: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODJĄŁ KLUCZOWĄ DECYZJĘ DLA MILIONÓW POLAKÓW. POLITYK PODPISAŁ WAŻNĄ USTAWĘ. NASZ KRAJ ZYSKA CAŁKIEM NOWE ŚWIĘTO PAŃSTWOWE

Portal "Życie Polska" pisał również: SYN ZENKA MARTYNIUKA ZNALAZŁ SIĘ W SĄDZIE! DANIEL MARTYNIUK POSTANOWIŁ POSTARAĆ SIĘ O SWOJE SPRAWY. PRZEKONUJE PRZEKONAĆ, ŻE CAŁKOWICIE SIĘ ZMIENIŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KIBICE SKOKÓW NARCIARSKICH ZMARTWIENI NAJNOWSZĄ WYPOWIEDZIĄ KAMILA STOCHA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW PO MISTRZU. ADAM MAŁYSZ ZDRADZA KULISY