Niezbyt dobry występ i dyspozycja Biało-Czerwonych w rosyjskim Niżnym Tagile mocno zaniepokoiła kibiców skoków narciarskich, liczących na to, ze nasze Orły pokażą się od samego początku sezonu Pucharu Świata 2021/2022 z najlepszej strony.

Wyszło jednak na jaw, dlaczego nie było tak dobrze, jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli. Zarówno sami zawodnicy, jak i sztab treningowy i działacze PZN przekonują, że duże znaczenie miały losowe warunki na skoczni w Rosji. Jednak mocno zaskoczyły wszystkich dość tajemnicze słowa Kamila Stocha. Skoczek zasugerował, ze problem może leżeć „poza skocznią”. Swoją wypowiedź dołożył również Adam Małysz. O co może naprawdę chodzić?

Wypowiedź Kamila Stocha o pierwszym weekendzie Pucharu Świata w wykonaniu polskich skoczków mocno zaniepokoiła kibiców. Co miał na myśli?

Niestety, Biało-Czerwoni nie porwali kibiców podczas występów w Niżnym Tagile w Rosji. Wyniki były mocno poniżej oczekiwań, mimo tego, że faktycznie obiekt i jego otoczenie dyktuje swoje warunki, a dodatkowo trzy grosze dokłada zmienny wiatr. Skakanie na skoczni w Niżnym Tagile często jest zwyczajnie loterią.

Jak kilka słów na temat występu naszych skoczków postanowił powiedzieć Kamil Stoch. Jego wypowiedź dość mocno poruszyła i zaniepokoiła wiele osób. Mistrz z Zębu stwierdził, ze nie chodzi o liczbę skoków.

- Może trzeba poszukać poza skocznią, ale nie odnośnie treningów, a odnośnie czegoś innego – stwierdził, cytowany przez Wirtualną Polskę.

Do sprawy postanowił odnieść się Adam Małysz, który stwierdził, ze skoro Kamil tak twierdzi to „coś jest na rzeczy”, ale bez problemów do rozwiązania Mistrz z Zębu dojdzie samodzielnie, zwłaszcza, że nie skakał źle.

Same skoki Kamila Stocha były naprawdę porywające – skoczek wygrał w cuglach kwalifikacje do konkursu.

Adam Małysz / YouTube:  SkaczemyPL
Adam Małysz / YouTube: SkaczemyPL

Jak informował portal "Życie Polska": ROLNIK SZUKA ŻONY: ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA O KAMILI I ADAMIE! ROLNICZKA I JEJ WYBRANEK WYWOŁUJĄ DUŻE EMOCJE WIDZÓW. WYSZŁO NA JAW, CZY JEDNAK SĄ RAZEM

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK ODWOŁAŁA SIĘ OD POSTANOWIENIA SĄDU. PROCES ZNÓW RUSZY. PROKURATURA POSTANOWIŁA ZAŻĄDAĆ SUROWSZEGO ORZECZENIA. CO STANIE SIĘ DALEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOSKONAŁE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH RODZIN. WAŻNE PRZEPISY CZEKAJĄ NA PODPIS PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY. BĘDZIE MOŻNA LICZYĆ NA 12 TYSIĘCY ZŁOTYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY W PRAWIE PODATKOWYM. JUŻ WIADOMO, KTO ZYSKA, A KTO STRACI NA NOWYCH PODATKACH. TO EFEKT POLSKIEGO ŁADU