Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju! Co więcej, oprócz spełniania się w show – biznesie gwiazda prowadzi także własną firmę, a do tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Mocny komentarz internautów!

Jak informuje portal Party, ostatnio Kasia Cichopek opublikowała na swoim Instagramie post, w którym to zamieściła zdjęcie z jednej z sesji zdjęciowych, w której brała udział. Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda po prostu pięknie, jednak mimo tego, internauci zauważyli pewien szczegół, który dość mocno skrytykowali pod postem.

Aktorka miała na sobie świetną stylizację, która składała się z białego topu, a także beżowych spodni i jasnej marynarki. Mimo tak dobrze dobranej stylizacji, internauci zauważyli pewną nieprawidłowość w butach gwiazdy!

Nietypowe wyznanie gwiazdy!

Sandałki na koturnie, które założyła gwiazda okazały się być o wiele za duże na jej stopę! Natychmiast dostrzegli to obserwatorzy gwiazdy, którzy nie szczędzili komentarzy o tym, że za duże buty psują całą stylizację i są totalnie źle dobrane. Niektórzy szydzili nawet, że gwiazda ma buty po starszej siostrze!

Jednak Kasia Cichopek nie zamierzała znosić takich przytyków bez odpowiedzi ze swojej strony! Niemal od razu odpowiedziała na zamieszczone pod jej zdjęciem komentarze!

- Mam rozmiar 34 wszystkie buty są na mnie za duże. Całe życie chodzę w za dużych. 😁 – napisała gwiazda.

Nie da się ukryć, że dla kobiet brak dopasowania obuwia jest dość sporym problemem. Jednak jak widać, nawet za duże buty nie popsuły stylizacji gwiazdy!