Basia Kurdej – Szatan niedawno po raz drugi została mamą! Jednak już teraz zdecydowała się na powrót do pracy i w nowej jesiennej ramówce możemy ją oglądać na antenie Polsatu w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Nowa rola Basi Kurdej - Szatan

Jak podaje portal Party, Basia Kurdej – Szatan wyjawiła, że długie nagrania sprawiają iż myśli i tęskni za swoim synkiem Heniem i nie jest wykluczone, że zdecyduje się na to, aby zabierać maluszka na plan, by być blisko niego nawet w pracy.

Co więcej, podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Party, Basia Kurdej – Szatan zaznaczyła, że pandemia mocno ją zmieniła, jednak cieszy się, że miała więcej czasu dla rodziny. Celebrytka wyznała jednak, że ze swoim mężem przechodzili lepsze i gorsze chwile!

- Jak każdy związek mieliśmy lepsze i gorsze chwile – wyznała gwiazda.

Jednak nie jest tak łatwo!

Co więcej, Basia Kurdej – Szatan zaznaczyła w rozmowie, że faktycznie nieco pozazdrościła mężowi udziału w jednej z poprzednich edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i teraz sama chciała spróbować swoich sił.

W pierwszym odcinku znana celebrytka musiała wcielić się w Eda Sheerana i jak sama przyznała, mimo jej muzycznego doświadczenia nie było to dla niej najłatwiejsze zadanie!

Jak zatem Basia Kurdej – Szatan poradzi sobie w kolejnych odcinkach popularnego show? Fani już nie mogą doczekać się ciekawych wcieleń celebrytki!