Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest jedną z najbardziej charakterystycznych osób ze świata show – biznesu. Znana restauratorka słynie z ciętych ripost i dość odważnego zachowania, szczególnie w swoim programie. Okazuje się jednak, że Magda Gessler jest wyjątkowo rodzinna i nie szczędzi ciepłych słów dla swoich najbliższych!

Restauratorka nie kryje uczuć!

Magda Gessler bardzo angażuje się w prowadzenie swojego profilu na Instagramie. Poprzez portal dzieli się ze swoimi fanami różnymi wydarzeniami ze swojego prywatnego życia, a także i przemyśleniami. Nie inaczej było i tym razem.

Jak informuje portal Pudelek, Magda Gessler opublikowała ostatnio post, w którym to przywołuje wspomnienia związane z narodzinami swojej ukochanej córki – Lary Gessler.

Magda Gessler jest zachwycona swoją rodziną!

- Ten dzień to 19 września. to był dla nas trojga. wyjątkowy. dzień … 8 rano zjawiliśmy. na wołoskiej .. lara miała szybko być znani: : Z. Piotrem. I ze mną .., ale panna pojawiła się na świecie o 12 w południe. najcudowniejsza moja dziewczynka .. długa 63 cm i 3.5 kg wagi .., kocham i podziwiam ja każdego dnia.. – napisała na swoim profilu Magda Gessler.

Znana restauratorka podkreśliła także, że jej córka jest także idealną mamą! Rok temu przyszła bowiem na świat córeczka Lary – Nena, w której babcia jest po prostu zakochana! Niejednokrotnie Magda Gessler opowiadała o swojej ukochanej wnusi, która jest dla niej oczkiem w głowie!