Nie da się ukryć, że spora część Polaków chciałaby, aby Jarosław Kaczyński odszedł wreszcie na emeryturę. Widać jednak, że prezes Prawa i Sprawiedliwości wcale nie spieszy się do tego, aby odejść w cień.

Kiedy faktycznie Jarosław Kaczyński odejdzie na emeryturę?

Jak przypomina portal Super Express, Jarosław Kaczyński po raz pierwszy ogłosił publicznie swoje plany, co do emerytury, jeszcze w grudniu 2020 roku. Wtedy zaznaczył, że kiedy zakończy się jego kadencja na stanowisku prezesa Prawa i Sprawiedliwości, co będzie mieć miejsce w 2025 roku, wtedy właśnie uda się na emeryturę.

Okazuje się jednak, że teraz ta data wcale nie jest taka pewna. Głos na ten temat zabrał bowiem Jan Maria Tomaszewski – brat cioteczny polityka.

Data jest ostateczna?

- Nigdy nic nie wiadomo. Prezes bardzo dużo pracuje, od rana do wieczora, ma ogromne pokłady siły i energii – powiedział Jan Maria Tomaszewski podczas rozmowy z portalem Super Express.

Jak zaznacza członek rodziny prezesa PiS, Jarosław Kaczyński jest na co dzień bardzo zapracowany, wstaje około ósmej rano i pracuje do późnego wieczora. Co więcej, Jan Maria Tomaszewski zwraca uwagę na fakt, że według niego prezes jest nadal bardzo dobrym strategiem, jest niesamowicie zdolny i odznacza się niewątpliwą inteligencją.

Czy w takim wypadku, kiedy Jarosław Kaczyński nadal kocha swoją pracę, zdecyduje się, aby za około trzy lata udać się na emeryturę?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL "ŻYCIE POLSKA" PISAŁ RÓWNIEŻ O: SPECJALNY RODZAJ SAMOLOTU POJAWIŁ SIĘ NAD STOLICĄ ROSJI. NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ GO „MASZYNĄ DNIA SĄDU OSTATECZNEGO”! NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ZNAD MOSKWY

W OSTATNICH DNIACH PISALIŚMY TAKŻE O: NA JAW WYSZŁY INFORMACJE O DŁUGO SKRYWANYM ZASKAKUJĄCYM PLANIE PIS! WIADOMO, CO MOŻE SIĘ STAĆ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. CZY CZEKAJĄ NAS NOWE WYBORY