Od wielu lat trwają przepychanki pomiędzy obecną partią rządzącą, a opozycją. Jak wiadomo, w całym zamieszaniu bierze także udział Donald Tusk, który stanowczo i odważnie mówi o tym, co nie podoba mu się w rządach partii PiS.

Donald Tusk nie szczędzi mocnych słów

Jak podaje portal Super Express, ostatnio podczas swojej trasy po Polsce, Donald Tusk nie szczędził mocnych słów. Polityk odważnie mówił, że partia PiS oszukała ludzi, a przede wszystkim rolników.

- Obiecywali, że zapewnią polskim rolnikom identyczne dopłaty, jakie mają europejscy gospodarze i nie dotrzymali słowa – mówił Tusk podczas wizyty na Podkarpaciu.

Super Express wysłał swojego reportera, Adama Federa, aby ten sprawdził jakie nastroje w stosunku do obecnej partii rządzącej panują w niektórych mazowieckich wsiach. O czym przekonał się dziennikarz?

Rolnicy są mocno podzieleni

Jak się okazuje, wielu rolników twierdzi, że obecny rząd powinien „zniknąć”. Jeden z rolników wymienił kłopoty, z jakimi muszą zmagać się polscy rolnicy. Mowa tutaj między innymi o niesamowicie wysokich cenach nawozów, a także marnych dopłatach do nich i o wysokich cenach paliw.

Co więcej, wspomniany rolnik dodał, że nie zamierza głosować w najbliższych wyborach, bo o ile PiS oszukało rolników, o tyle Donaldowi Tuskowi także nie wierzy.

Takiego samego zdania była inna kobieta, która mimo iż jest zwolenniczką opozycji to uważa, że sam Tusk nie jest w stanie odkręcić tego, co się wydarzyło.

Inne kobiety, mieszkanki wsi Stare Grabie wyznały natomiast, że bardzo mocno wierzą w PiS i codziennie modlą się za partię, a na Donalda Tuska nie mogą patrzeć i przeklinają go, kiedy ten pojawia się w telewizji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU